فروشگاه هما در سال ۱۳۹۰ با هدف و برنامه ریزی منسجم توسط تیم بازاریابی هما آغاز گردید . مدیران فروشگاه با اهدافی نظیر سهولت در خرید ، اطلاع رسانی علمی و دقیق برندها ، برقراری ارتباط مستقیم با مصرف کننده ی نهایی ، معرفی جدیدترین لوازم آرایشی ،بهداشتی روز دنیا ، و در اختیار گذاشتن قیمتهای لحظه ای ، برنامه های کوتاه مدت و دراز مدت خود را تدوین نمودند.وبسایت هما با هدف تجارت بهتر  فعالیت خودرا بصورت رسمی در دنیای مجازی آغاز نموده است. .پیش از ورود هما به عرصه ی فروش اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی  ، سایتهای دیگری نیز در این زمینه فعالیت داشتند، اما هما تفاوتهای عمده ای با این سایتها دارد .

مهمترین تفاوت هما با سایتهای مشابه ، ارائه ی محصولات ارجینال از معتبرترین برندها جهانی میباشد . متاسفانه اکثریت فروشگاه های اینترنتی لوازم آرایشی ،بهداشتی ، اقدام به فروش محصولات تقلبی می نمایند ، در صورتی که کالاهای ارائه شده توسط هما ١٠٠٪ ارجینال هستند . این وبسایت جهت جلب اعتماد مصرف کنندگان آدرس دفتر مرکزی  و فروشگاه خود را در اختیار مشتریان قرار میدهد
در وبسایتهای مشابه بیشتر محصولات ارائه شده صرفاً جهت معرفی میباشد و بیشتر محصولات را موجود ندارند ، اما تک تک محصولات ارائه شده در وب سایت هما در انبار فروشگاه موجود میباشد مگر در موارد استثنا و به راحتی میتوانید آن را تهیه نمایید ، به همین دلیل است که سرعت تحویل محصول درهما بسیار بالاست .

برخی از کالاهای موجود انحصارا توسط فروشگاه هما در سراسر ایران توزیع می شود  و  قیمت کالاهای موجود در فروشگاه به علت این امر پایین تر از سایر سایت ها می باشد و قیمت در سایر سایت ها گاه مربوط به چندین سال پیش می باشد ، اما قیمتها در وبسایت همابه صورت لحظه ای آپدیت میشود.
در فروشگاه هما ، در هر دوره تخفیفاتی برای رفاه حال دوستان عزیز در نظر گرفته می شود .

همه ی این تسهیلات و تلاشها صرفاً برای خریدی ساده ، مطمئن و راحت همراه با مشاوره و اطلاع رسانی دقیق میباشد . مجموعه هما در هر لحظه از شبانه روز آماده ی شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما میباشند .