نمایش 1–8 از 56 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت و خرید انواع شوینده صورت :

شوینده های صورت مانند ژل های شستشوی صورت و دیگر محصولات پاک کننده، با حفظ رطوبت پوست، علاوه بر پاکسازی آلودگی های سطح پوست، بدلیل وجود مواد مغذی، به حفظ سلامت پوست نیز کمک به سزایی می کنند. استفاده از صابون، با به هم زدن pH طبیعی پوست، موجب از بین رفتن باکتری های مفید و چربی‌های ضروری می شود که به پوست آسیب می زند. مراقبت از پوست بسیار مهم است، در نتیجه در انتخاب مواد آرایشی و پاک کننده‌های آرایش باید دقت لازم را داشته باشید، تا متناسب با پوستتان، بهترین آن ها را برگزینید. برای خرید ژل شستشوی صورت و فوم شوینده صورت باید توجه داشته باشید که طبیعی باشند و کمتر از مواد شیمایی در ساخت آن‌ها استفاده شده باشد.

انواع شوینده صورت

شوینده های صورت در انواع مختلف، مانند ژل شستشوی صورت، شیر پاک کن، فوم، سرم، لوسیون وآرایش پاک کن و میسلار عرضه می شوند. ژل های شستشوی صورت شفافند و همانند نامشان، شبیه ژله هستند. فوم های شستشوی صورت نیز علاوه بر پاک کردن آرایش، آلودگی های پوستی را هم از بین می برند و موجب نرمی و لطافت پوست می شوند. ژل ها و فوم های شستشو را باید پس از استفاده، حتما با آب از روی پوست شست. اگر ترجیح می‌دهید آرایش خود را با پد پنبه ای پاک کنید، می توانید از میسلار واتر (micellar water) استفاده کنید. لازم نیست میسلار واتر را بشویید.

ژل شستشوی پوست لیپورکس 150میل

ژل شستشو و لایه بردار پوست چرب فرونیا 150 میلی لیتر

ژل شستشوی روشن کننده اورلین 150 میلی لیتر

ژل شستشوی پوست چرب و جوش دار سبولیفت درمالیفت 200 میلی لیتر

فوم روشن کننده پوست ملالیفت درمالیفت 150 میلی لیتر

بهترین شوینده صورت 

بهترین ژل شستشوی صورت، سازگارترین آن برای پوست صورت شما می باشد. با شناخت نوع پوست خود و اینکه چه نوع لوازم آرایشی و بهداشتی برای شما مفید است می توانید بهترین شوینده صورت خارجی و یا ایرانی را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید اگر پوست خشکی دارید نباید از ژل شستشوی صورت مخصوص پوست چرب استفاده نمایید، چراکه موجب تشدید خشکی پوست صورتتان می شود و رطوب پوست را می گیرد. همچنین اگر پوست صورتتان چرب باشد و از ژل شستشوی صورت مخصوص پوست خشک استفاده نمایید، ممکن است با افزایش میزان چربی پوست صورت موجب جوش شود

خرید شوینده صورت

برای خرید شوینده صورت و ژل های شستشو باید بررسی کنید که نوع پوست شما چرب، خشک، حساس و یا ترکیبی است، تا با توجه به گزینه های مناسب برای هر نوع، بهترین شوینده پوستی را برگزینید. خرید ژل شستشوی صورت متناسب با پوستتان به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر شستشوی صورت و پاک کردن آلودگی ها از پوست، میزان چربی و رطوبت آن را نیز تنظیم نمایید. شما می‌توانید با بررسی گروه پاک کننده ها و شوینده صورت سایت فروشگاهی هما، یک شوینده مناسب برای پوست خود پیدا کنید.

قیمت شوینده پوست صورت

قیمت ژل ها و فوم های شستشوی صورت بر اساس برند محصول، حجم و مواد تشکیل دهنده مشخص می شود. برای تهیه شوینده پوست مناسب، قیمت را نباید به عنوان یک معیار تعیین کننده در نظر گرفت. این محصولات برای انواع مختلف پوست تولید می شوند، پس با شناخت کامل نوع پوست و انتظارات خود، شوینده مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ژل شستشوی ضدجوش و پاکسازی اورلین 150 میلی لیتر

ژل شستشوی صورت درمالیفت مدل مرطوب کننده و کرم دار

ژل شستشوی پوست درمالیفت مدل روشن کننده

فوم شستشوی صورت درمالیفت مناسب پوست چرب و جوش دار