نمایش 1–8 از 15 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت و خرید بهترین تونر برای انواع پوست  :

اگر از تونر مناسب برای صورت خود استفاده کنید، فواید زیادی برای پوست به ارمغان می آورند. بلافاصله بعد از استفاده از تونر شاید طراوت و سلامت کلی پوست خود خواهید شد.

یک برنامه روزانه مراقبت از پوست برای حفظ سلامت پوست و جلوگیری از مشکلات پوستی بسیار مهم است.

اگر فقط به اصول اولیه پاک کننده و مرطوب کننده برای روتین مراقبت از پوست روزانه خود پایبند باشید، ممکن است با مشکلات پوستی دست و پنجه نرم کنید. پاک کننده یک راه عالی برای داشتن پوستی درخشان است، اما چگونه این کار را انجام می دهد؟ مهم نیست در کجا زندگی می کنید، پوست شما در معرض آلودگی های محیطی قرار دارد. ناخالصی ها و باقی مانده ها در نهایت روی پوست شما تأثیر می گذارد، مگر اینکه آن را به درستی تمیز کنید. با استفاده ازاین محصول صورت، از پوست خود در برابر آلودگی های مضر محیطی محافظت می کنید.

انتخاب بهترین تونر صورت برای پوست من و معرفی برترین برند ها:

همه انواع پوست باید از محصولات دارای عطر اجتناب کنند، زیرا ممکن است تحریک کننده باشند. صرف نظر از نوع پوست، یک پاک کننده بدون الکل است.

پوست های چرب باید یک پاک کننده انتخاب کنند که به آرامی لایه برداری می کند. این به خلاص شدن از شر سلول های سطحی مرده و در نتیجه شفاف تر شدن پوست کمک می کند. به عنوان مثال می توان اسیدهای آمینه میوه یا اسید گلیکولیک را به پاک کننده اضافه کرد.

بهترین پاک کننده مناسب پوست چرب:

پوست خشک باید پاک کننده ای را انتخاب کند که به آبرسانی و جذب مرطوب کننده کمک کند.

بهترین پاک کننده مناسب پوست خشک:

پوست های مختلط یا معمولی می توانند از هر نوع استفاده کنند، به شرطی که تونر بدون الکل باشد.

بهترین پاک کننده مناسب پوست مختلط :

پوست حساس باید از یک پاک کننده بدون الکل و ملایم و عاری از مواد گیاهی استفاده کند. هر ماده شیمیایی خشن می تواند برای پوست های حساس مشکل ایجاد کند، این شامل عصاره های طبیعی خشن گیاهی یا روغن ها است.

بهترین پاک کننده مناسب پوست حساس :

بهترین پاک کننده ضد لک و روشن کننده :

بهترین پاک کننده طبیعی گیاهی :

فواید و مشخصات انواع تونر برای پوست :

  • پس از پاکسازی، تعادل pH پوست خود را بازیابی کنید.
  • با جذب چربی اضافی و تمیز کردن منافذ به جلوگیری از جوش کمک می کند.
  • پوست را تمیز می کند و منافذ را صاف و کوچک می کند. این رنگ پوست شما را یکدست می کند.
  • با از بین بردن تجمع چربی، به کاهش لکه ها کمک می کند و سطح پوست شما را صاف و تمیز می کند.
  • آثار آرایش و مواد زائد را از بین می برد و همچنین به ترمیم و تسکین پوست شما کمک می کند.
  • پوست را به آرامی شاداب می کند بدون اینکه رطوبت طبیعی آن را از بین ببرد.
  • پوست را برای نوشیدن مرطوب کننده بعد از پاکسازی و سایر روش های درمانی پوستی که ممکن است استفاده کنید آماده می کند.
  • روشی عالی برای تمیز کردن پوست مستعد آکنه هستند. برای پوست چرب خوب هستند، زیرا به منافذ نفوذ می کنند تا پاکسازی کامل تری داشته باشند و به تعادل پوست کمک کنند.
  • برخی از آن های دارای خاصیت مرطوب کننده هستند، به این معنی که رطوبت را جذب می کنند. بنابراین، اگر پوست شما بسیار چرب است و اگر احساس می کنید که پاک کننده شما رطوبت کافی را فراهم می کند، قطعا می توانید از مرطوب کننده صرف نظر کنید.

جایگاه تونر در روتین پوستی :

آخرین مرحله برای تمیز کردن پوست شما از چربی و کثیفی است. در نتیجه، به جذب محصولات درمانی برای پوست شما کمک می کند تا بهتر عمل کند.

بهترین زمان استفاده از تونر

فرد باید از این محصول به طور منظم و ترجیحاً روزانه استفاده کند. در حالت ایده آل، پاک کننده باید دو بار در روز استفاده شود، یک بار بعد از فرآیند پاکسازی در صبح و بار دوم، در طول مراقبت از پوست در شب پس از پاک کردن کامل آرایش. به خصوص اگر پوست چرب دارید می توانید با خیال راحت از یک پاک کننده بدون الکل در روز و شب استفاده کنید. برای پوست های خشک فقط در شب از تونر استفاده کنید.

عوارض جانبی

هیچ عارضه جانبی ندارند، به شرطی که از پاک کننده های مبتنی بر الکل که ممکن است پوست شما را تحریک کنند اجتناب کنید. استفاده بیش از حد از از آن ها (بیش از دو بار در روز) نیز می تواند باعث تحریک پوست شود.