نمایش 1–8 از 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت و خرید انواع آرایش پاک کن و میسلار واتر 

مشخصات آرایش پاک کن و میسلار واتر چیست؟

میسلار واتر معمولا به عنوان یک پاک کننده صورت برای کمک به پاک کردن آرایش، آلودگی و چربی از روی پوست استفاده می شود. این به دلیل وجود میسل است که ترکیباتی هستند که در از بین بردن کثیفی و چربی برای شفاف نگه داشتن پوست بسیار موثر هستند.

بهترین میسلار واتر های ایرانی روشن کننده:

از مولکول های ریز سورفکتانت معلق در آب تشکیل شده است که یک عامل پاک کننده ملایم است که در عین آبرسانی، به پاکسازی ملایم پوست و حذف آلودگی ها کمک می کند. پاک کننده میسلار به پاک کردن آرایش چشم و آرایش صورت با یک بار کشیدن یک پد پنبه ای کمک می کند.

آرایش پاک کن و میسلار واتر از چه چیزی ساخته شده است؟

میسل ها ذرات ریز روغن معلق در آب هستند. به عبارتی دیگر میسلار واتر با میسل‌های ریز( مولکول‌های روغن )تغذیه می‌شود که به عنوان آهنربا عمل می‌کنند تا کثیفی، چربی و باقی مانده‌های آرایش را از پوست خارج کرده و از آن دور کند.

انواع آرایش پاک کن و میسلار واتر چه فوایدی دارد؟

مایسلار واتر نه تنها ملایم است، بلکه در از بین بردن کثیفی، آرایش و چربی نیز بسیار موثر است و به پاکسازی منافذ پوست کمک می کند و در عین حال پوست را تقویت می کند. بعلاوه، عاری از الکل است و ممکن است به هیدراتاسیون پوست کمک کند و در عین حال تحریک و التهاب را کاهش دهد، پوست شما را نرم، لطیف و صاف نگه دارد.

میسل ها جذب کثیفی و روغن می شوند، بنابراین می توانند ناخالصی ها را بدون خشک کردن پوست بیرون بکشند. بنابراین میسلار واتر را می‌توان به عنوان شوینده صورت، پاک‌کننده آرایش و مرطوب‌کننده استفاده کرد.

بهترین میسلار واتر های ایرانی برای پوست خشک و حساس:

آیا آرایش پاک کن و میسلار واتر نیاز به آبکشی دارد؟

خیر، پس از آن می توانید از یک پاک کننده عمیق تر استفاده کنید یا بقیه روتین مراقبت از پوست خود را ادامه دهید. علاوه بر پاک کردن آرایش و پاکسازی پوست، میسلار واتر را می توان برای پاک کردن عرق بعد از تمرین یا پاک کردن محصولات آرایشی استفاده کرد.

آرایش پاک کن و میسلار واتر را قبل یا بعد از شستشوی صورت استفاده کنیم؟

فرمول سبک میسلار ممکن است شبیه آب به نظر برسد، اما خواص آن، آن را به یک پاک کننده عالی برای پوست تبدیل می کند. پس از پاکسازی صورت با شوینده دلخواه، از این محصول استفاده کنید. این روش مراقبت از پوست ابتدا شامل پاکسازی با یک گزینه پاک‌کننده بدون شستشو است، سپس با یک پاک‌کننده شستشو ادامه می‌یابد. میسلار واتر آرایش را از سطح پوست پاک می کند در حالی که پاک کننده دوم مسئول از بین بردن ناخالصی های باقی مانده است.

آیا بعد از آرایش پاک کن و میسلار واتر از تونر استفاده کنم؟

قبل از هر چیز دیگری از میسلار واتر استفاده کنید. این اولین قدم در روتین مراقبت از پوست شما است. مقداری آب میسلار را روی یک پد پنبه ای بریزید و آن را روی صورت خود بکشید تا تمیز شود. صورت خود را با شوینده صورت بشویید و در ادامه از تونر استفاده کنید.

آیا آرایش پاک کن و میسلار واتر به درمان آکنه و پوست چرب کمک می کند؟

مایسلار واتر برای پوست های چرب بسیار مناسب است زیرا یک روش بسیار ملایم برای پاکسازی است که باعث تحریک پوست نمی شود و همزمان سبوم را از سطح پوست پاک می کند.

آکنه زمانی اتفاق می‌افتد که منافذ شما توسط روغن یا باکتری مسدود می‌شود، که سپس التهابی را ایجاد می‌کند که باعث قرمزی و تورم می‌شود. از آنجایی که میسلار واتر به طور طبیعی در از بین بردن چربی و مواد زائد از پوست شما موثر است، ممکن است به کاهش شیوع آکنه کمک کند.

بهترین میسلار واتر های ایرانی برای پوست چرب:

آیا می توان از آرایش پاک کن و میسلار واتر بدون پد پنبه ای استفاده کنید؟

بله ، می توانید بعد از خیس کردن صورت خود از یک پارچه میکروفیبر یا حوله دستی برای پاک کردن آرایش خود استفاده کنید.

آیا آرایش پاک کن و میسلار واتر بهتر از دستمال مرطوب آرایشی است؟

بهتر است میسلار واتر را به عنوان پاک کننده آرایش روزانه بیشتر از دستمال های آرایش استفاده کنید.

معرفی پرفروش ترین میسلارواتر ها:

خوش قیمت ترین میسلار واتر :