نمایش 1–8 از 83 نتیجه

نمایش 9 24 36

بهترین محصولات پاک کننده پوست صورت و بدن

دلایل استفاده از پاک کننده ها و شوینده های پوست صورت و بدن چیست؟ پوست صورت و سلامت آن تاثیر به سزایی در زیبایی دارد، به همین دلیلی مراقبت از آن یکی از دغدغه های اساسی خانم ها و آقایان شده است. امروزه شوینده ها و پاک کننده های متفاوتی برای زدودن آلودگی ها از روی پوست صورت تولید و به بازار عرضه می شوند. بر اساس ویژگی های پوستی از جمله چرب، خشک، حساس یا معمولی باید شوینده مناسب را انتخاب نمود.

پیشنهاد ما

ژل شستشوی صورت ضد جوش اورلین 150 میلی لیتر

ژل شستشوی صورت لیپورکس مدل پوست چرب

ژل شستشوی صورت فرونیا لایه بردار مناسب پوست چرب

ژل شستشوی صورت اورلین مدل روشن کننده 150 میل

انواع پاک کننده ها و ژل های شستشوی صورت و بدن

محصولات پاک کننده و شوینده باهم متفاوت می باشند. پاک کننده های متفاوتی از جمله میسلار واتر، دستمال مرطوب، ژل، لایه بردارها، سرم و ..  تولید و به بازار عرضه می شوند که نیازی به شست و شوی پوست پس از استفاده نخواهد بود. در ادامه به بررسی تفاوت شوینده ها و پاک کننده صورت، انواع آنها و همچنین بهترین برند آنها می پردازیم.

تفاوت آرایش پاک کن با پاک کننده صورت

اکثر افراد آرایش پاک کن ها را با پاک کننده های صورت اشتباه می گیرند. در ادامه با بررسی این دو محصولات متوجه تفاوت شایان بین آنها خواهید شد.

ویژگی انواع محصولات آرایش پاک کن

این محصولات جهت پاک کردن انواع لوازم آرایشی زمانی که دسترسی به آب نمی باشد و آرایش های ضد آب دور چشم استفاده می شوند،مناسب هستند. برندهای متفاوتی از این محصولات تولید می شوند، اما بهترین آنها، باید بدون از بین بردن چربی طبیعی پوست بتوانند تمامی مواد آرایشی را به کلی از صورت پاک کنند. انواع پاک کننده آرایش و تمیز کننده صورت را می توانید از فروشگاه اینترنتی هما تهیه نمایید.

ویژگی انواع محصولات پاک کننده صورت

این محصولات پس از شست و شوی صورت استفاده می شود و هدف آنها از بین بردن آلودگی، عرق، سبوم و ناخالصی هایی به جا مانده بر روی پوست می باشد که موجب بسته شدن منافذ پوست می شوند. پاک کننده ها در اندازه، برند، شکل و مدل های متفاوتی از جمله فوم، ژل، روغن، لایه بردارها و … تولید و به بازار عرضه می شوند. محصولات متفاوتی، متناسب با ویژگی های پوستی مختلف تولید شده است. هر کدام از آنها باید متناسب با ویژگی های پوست افراد انتخاب شود تا آسیبی به پوست صورت وارد نشود. بهترین پاک کننده صورت برای پوست خشک و پوست چرب را می توانید از سایت فروشگاهی هما تهیه نمایید.

پیشنهاد ما

ژل شستشوی صورت درمالیفت مدل مرطوب کننده و کرم دار

ژل شستشوی پوست درمالیفت مدل روشن کننده

ژل شستشوی صورت درمالیفت مدل سبولیفت پوست چرب و جوش دار

ژل شستشوی صورت درمالیفت مدل سبولیفت پوست چرب و جوش دار

ویژگی شوینده ها و پاک کننده های صورت و بدن

هر دوی این محصولات، جهت پاک کردن آلودگی ها و لوازم آرایش از روی پوست صورت استفاده می شوند. تنها تفاوت شوینده ها و پاک کننده تفاوت در مدل ساخت و طریقه مصرف آنها است. شوینده ها به صورت فوم، پن ها، ژل ها یا کف تولید می شوند. اما هنگام استفاده از پاک کننده ها نیاز به شست و شوی صورت نبوده، تنها با یک پنبه یا پد می توان آلودگی ها را از روی پوست پاک کرد.

ویژگی بهترین پاک کننده ها و شوینده های صورت ایرانی و خارجی

این محصولات به راحتی تمامی آلودگی ها و چربی های اضافه را از روی پوست پاک میکنند. برای پاک کردن آرایش چشم مناسب ترین گزینه می باشد، زیرا پوست اطراف چشم نازک و حساس است و در صورت شست و شوی مداوم مستعد چین و چروک خواهند شد. آنها علاوه بر پاک کردن آلودگی ها از منافذ، پوست را آبرسانی و مرطوب می کنند.

در صورت استفاده از مواد آرایشی سنگین یا آلودگی پوست مناسب ترین گزینه شوینده ها می باشند. شوینده با ترکیباتی که دارند، به منافذ پوست صورت نفوذ می کنند و تمامی آلودگی ها را از عمق پوست پاک می کنند. برای افراد مستعد پوست خشک و حساس استفاده از این محصولات به دلیل خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی توصیه می شود. افرادی که دارای پوست چرب و معمولی با مستعد جوش و آکنه می باشند، می توانند تنها به شوینده ها اکتفا کنند.

روش شست و شوی دو مرحله‌ای توسط پاک کننده ها

جهت پاک کردن کامل صورت، در مرحله اول ارایش صورت را توسط آرایش پاک کن کاملا پاک نموده و پس از آن با استفاده از پاک کننده های صورت متناسب با پوست، صورت را به طور کامل از آلودگی ها و لوازم آرایش پاک نمایید.

انواع مختلف پاک کننده های صورت و آرایش پاک کن‌ها

همانگونه که گفته شد پاک کننده های صورت در انواع متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شوند. که هرکدام با توجه به نوع پوست های چرب، خشک، حساس و معمولی خریداری می شوند. در ادامه انواع مدل این محصولات به اختصار لیست شده است.

  • ژل شستشوی صورت
  • شیر پاک کن
  • ژل ها
  • فوم ها
  • تونر
  • فوم شستشوی صورت
  • صابون و پن های شست و شوی صورت
  • میسلار واتر و محلول آرایش پاک کن
  • دستمال مرطوب
  • پاک کننده دو فازی

قیمت انواع پاک کننده و شوینده صورت

پاک کننده های صورت از اساسی ترین و مهم ترین محصولات مراقبتی و درمانی پوست صورت می باشد که باید آنها را در روتین روزانه مراقبتی پوست قرار داد. در صورت استفاده نکردن از این محصولات با پوستی کدر، ظاهری خسته، منافذ باز و آلوده و چروک‌های ریز و درشت در صورت رو به رو خواهید شد. هر مدل پاک کننده دارای قیمت متفاوتی است. طبیعتا قیمت بدون شست و شوی آنها بالاتر از قیمت پن ها یا فوم ها می باشد.

بهترین پاک کننده پوست و شوینده صورت چیست؟

این محصولات به اعماق پوست و منافذ صورت نفوذ کرده و تمامی آلودگی ها را پاک می کنند. در نتیجه پوست از آسیب هایی که به مرور زمان به وجود می آید در امان می ماند. بنابراین برندهای متفاوت پاک کننده یا ایرانی یا خارجی بودن آنها ملاک نمی باشد. بهترین پاک کننده ها باید دارای ترکیبات ملایم، ضد التهابی و التیام بخش داشته باشند تا پس از استفاده با پوستی شفاف، شاداب، تمیز و درخشان رو به رو شوید.

خرید انواع شوینده صورت

همانگونه که آلودگی ها و باقی ماندن لوازم آرایش بر روی پوست صورت موجب آسیب دیدگی و تخریب بافت پوست می شود، استفاده مداوم از مواده شست و شوی نامرغوب با استفاده از آب داغ نیز موجب آسیب های پوستی می گردد. بنابراین استفاده از پاک کننده ها که در انواع شوینده و پاک کننده بدون شست و شو تولید شده اند، نقش به سزایی در سلامت و مراقبت طولانی مدت از پوست دارند. پاک کننده ها متفاوتی متناسب با نوع پوست افراد تولید و به بازار عرضه شده است که با خاصیت ضد التهابی و ضد حساسیت موجب نفوذ به منافذ پوست شده و آنها را از تمامی آلودگی ها پاک می نمایند.