نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

ضد آفتاب فارماسریز، معرفی، نقد و نظرات

ضد آفتاب های فارماسریز دارای حفاظت بسیار بالایی از پوست در برابر نور خورشید می باشد که در انواع مختلفی تولید می شوند. این ضدآفتاب ها از آسیب های پوستی نظیر لک، کک و مک و … که در اثر اشعه های نور خورشید ایجاد می شوند به خوبی جلوگیری می نمایند. این محصولات برای انواع پوست خشک، مختلط، چرب و معمولی مناسب می باشد و همه ی افراد با هر نوع پوستی می توانند از مزایای این ضدآفتاب ها استفاده نمایند.

از جمله ویژگی های مهم ضدآفتاب فارماسریز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پیشگیری از ایجاد لک و کک و مک
  • محافظت قوی از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید
  • جلوگیری از ایجاد سوزش، التهاب و قرمز شدن پوست
  • سبک بودن بافت آن

ضدآفتاب فارماسریز

انواع ضدآفتاب فارماسریز

ضدآفتاب های فارماسریز در انواع مختلفی موجود می باشند که شما می توانید بسته به نوع پوست و توقعات خود از کرم ضد آفتاب هر یک از آنها را تهیه نمایید. انواع کرم های ضدآفتاب فارماسریز عبارتند از:

ضد آفتاب فارماسریز SPF50 حجم 50 میلی لیتر

ضد آفتاب فارماسریز SPF50 دارای ترکیباتی است که موجب حفاظت بالایی از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید می شود. این کرم ضدآفتاب با اس پی اف 50 یکی از بهترین کرم های ضدآفتاب موجود در بازار می باشد. استفاده از این کرم باعث جلوگیری از ایجاد مشکلات پوستی ناشی از نور خورشید نظیر لک، تیرگی، کک و مک و … می شود. ترکیبات فعال موجود در این محصول عصاره درخت شی باتر و تیتانیوم دی اکساید می باشد. برای استفاده ی صحیح از این کرم ضدآفتاب باید 20 الی 30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقدار مناسبی از آن را (مقدار دو انگشت) بر روی پوست خود بمالید و هر 2 یا 3 ساعت یکبار لازم است ضدآفتاب خود را تمدید کنید.

کرم ضد آفتاب کودکان فارماسریز SPF50 حجم 125 میلی لیتر

وجود یک ضد آفتاب باکیفیت با محافظت بالا در روتین مراقبت از پوست کودکان ضروری می باشد. کرم ضد آفتاب کودکان فارماسریز SPF50 به طور اختصاصی برای محافظت از پوست کودکان تولید شده است. این محصول قابل استفاده برای بدن و صورت نوزادان و کودکان می باشد و با توجه به ترکیباتی که دارد موجب هیچگونه حساسیت و آسیب برای پوست کودکان نمی شود. این محصول بسیار زود جذب است و باعث احساس سنگینی و چسبندگی روی پوست کودکان نخواهد شد. ضدآفتاب کودکان فارماسریز با اس پی اف 50 محافظت نسبتا بالایی را برای پوست کودکان ارائه می دهد و یکی از بهترین ضدآفتاب های کودکان در بازار می باشد.

کرم ضد آفتاب کودکان فارماسریز SPF50 حجم 125 میلی لیتر

قیمت و خرید ضد آفتاب فارماسریز

کرم های ضدآفتاب فارماسریز با توجه به کیفیتی که ارائه می دهند از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. برای خرید کرم های ضدآفتاب فارماسریز باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید از اصالت محصول اطمینان حاصل نمایید.

شما می توانید برای خرید انواع کرم های ضدآفتاب فارماسریز و دیگر محصولات این برند با قیمت مناسب و اطمینان از اصالت محصول به فروشگاه هما مراجعه نمایید.