نمایش 1–8 از 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

ضد آفتاب سانیورا، نظرات و نقد و بررسی

کرم های ضد آفتاب سانیورا در انواع مختلف با اس پی اف 50 موجود هستند. این محصولات از محافظت بالایی در برابر آسیب های ناشی از نور خورشید برخوردار می باشند. کرم های ضدآفتاب سانیورا دارای ساختاری بسیار سبک هستند که بعد از استفاده از آنها احساس سنگینی و چسبندگی روی پوست نخواهید داشت. سانیورا در محصولات ضدآفتاب خود از تکنولوژی منحصر به فرد Be استفاده می کند. این تکنولوژی ترکیبی ازانواع آنتی اکسیدان ها، مرطوب کننده ها، ترمیم کننده ها و پپتیدهاست و یکی از دلایل محبویت این ضدآفتاب ها، فاقد پارابن بودن آنها می باشد. همچنین این محصولات ادعا می کنند که به هیچ عنوان باعث ایجاد آلرژی نمی شوند و ضد حساسیت می باشند.

فواید و نظرات در مورد ضد آفتاب سانیورا

انواع ضدآفتاب سانیورا

ضدآفتاب های سانیورا در دو مدل رنگی و بی رنگ برای انواع پوست خشک، چرب و معمولی موجود می باشند. کرم های رنگی سانیورا دارای رنگبندی نیز هستند که می توانید بسته به رنگ پوست خود هر یک از آنها را تهیه نمایید. در ادامه به بررسی انواع ضد آفتاب های سانیورا می پردازیم. انواع ضد آفتاب های سانیورا عبارتند از:

همه ی این کرم های ضدآفتاب علاوه بر ویژگی های منحصر به فردی که دارند، دارای ویژگی های مشترکی نیز می باشند. موارد زیر از جمله ویژگی های مشترک همه ی ضدآفتاب های برند سانیورا می باشد:

  • کرم های رنگی دارای کاور و پوشش دهی بالا می باشند.
  • تمامی کرم های ضدآفتاب سانیورا دارای اس پی اف 50 هستند.
  • ضدآفتاب های سانیورا فاقد پابن و ضد حساسیت می باشند.
  • در تمامی کرم ها از تکنولوژی منحصر به فرد سانیورا Be استفاده شده است.
  • کرم هایی که مناسب پوست چرب هستند فاقد چربی می باشند.
  • محصولات مناسب پوست خشک، خاصیت رطوبت رسانی و آبرسانی نیز دارند.

انواع ضدآفتاب سانیورا

قیمت و خرید ضد آفتاب سانیورا

کرم های ضدآفتاب سانیورا با توجه به کیفیتی که ارائه می دهند از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. برای خرید انواع کرم های ضدآفتاب سانیورا باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید از اصالت محصول اطمینان حاصل نمایید.

قیمت و خرید ضد آفتاب سانیورا

شما می توانید برای خرید انواع کرم های ضدآفتاب سانیورا و دیگر محصولات این برند با قیمت مناسب و اطمینان از اصالت محصول به فروشگاه هما مراجعه نمایید.