نمایش 1–8 از 22 نتیجه

نمایش 9 24 36

محصولات مراقبت از دور چشم

جهت بررسی اهمیت استفاده از محصولات مراقبت از دور چشم می توان گفت، چشم ها بیشتر از هر عضو دیگر در صورت به چشم می آیند و نقش به سزایی در زیبایی و جذابیت افراد دارند. پوست اطراف چشم ها بسیار حساس بوده و زودتر دچار آسیب دیدگی می شود. همچنین اولین علائم پیری و افزایش سن مانند خطوط ریز، پف زیر چشم، حلقه تیره در پوست اطراف چشم نمایان می شوند. به همین دلیل از هر محصول مراقبتی و درمانی مانند کرم ها، ماسک ها، ژل ها و … نمی توان برای پوست نازک و حساس اطراف چشم استفاده کرد. در ادامه شما را برای انتخاب و خرید بهترین محصولات مراقبت دور چشم، انواع و قیمت آن ها راهنمایی خواهیم کرد.

پیشنهاد ما

کرم دور چشم لیپورکس مناسب تیرگی و چروک 15میل

کرم دور چشم فرونیا سه کاره 15 میل

کرم دور چشم خاویار الی ژن مدل ضد چروک

کرم دور چشم خاویار الی ژن مدل ضد چروک

سرم دور چشم مونالیا ضد تیرگی و پف

کرم دور چشم درمالیفت ضد چروک و ضد پف

دلایل خرید و استفاده محصولات مراقبت دور چشم چیست؟

مشکلات و آسیب های پوستی اطراف چشم بر اثر عوامل متفاوتی مانند مصرف دخانیات، خوردن زیاد مایعات با نی، کم خوابی، استری، بیماری، عوامل ارثی و … به وجود می آیند. خرید محصولات مراقبت از چشم در مرحله اول جهت جلوگیری و پس از آن کاهش مشکلات و آسیب های پوستی اطراف چشم ها می باشند. این محصولات به صورت کرم، ژل، ماسک و … تولید و به بازار عرضه شده که پرکاربرترین آنها کرم های دور چشم است. علائم پیری در پوست اطراف چشم زودتر از هر ناحیه دیگری نمایان خواهند شد. عوامل زیادی موجب ایجاد مشکلات زود هنگام از قبیل تیرگی، پف و چین و چروک پوست اطراف چشم می شوند. در ادامه مهم ترین آنها لیست شده است.

  • خستگی
  • نور خورشید و اشعه های مضر آن
  • لوازم الکترونیکی
  • آلرژی و خشکی
  • پوست خشک و کم آب
  • بیماری
  • بالا رفتن سن
  • عامل ژنتیک و سابقه خانوادگی
  • انواع محصولات دور چشم و ترکیبات آنها

زمان مصرف محصولات مراقبت دور چشم

علائم پیری پوست دور چشم به علت های متفاوتی مانند سیگار کشیدن، کم آبی، بیماری، علائم موروثی و … ایجاد می شوند. افراد به اشتباه فکر می کنند، از محصولات دور چشم در سنین بالا استفاده می شود. در صورتی که پیشگیری از آسیب های پوستی اطراف چشم بسیار بهتر از درمان آنها است. بنابراین بهترین زمان استفاده از این محصولات اوایل دهه بیست سالگی افراد می باشد. پس از شستن صورت با پن ها و ژل شست و شوی مخصوص پوست، با آرایش پاک کن های مخصوص باقی مانده آلودگی ها را از پوست اطراف چشم کاملا پاک نموده، سپس مقداری از کرم را به انگشتان خود زده و به صورت ضربه های نرم و ریز بر روی پوست اطراف چشم بگذارید.

خرید بهترین محصولات مراقبت دور چشم

پوست اطراف چشم بسیار حساس است، به همین دلیل اگر از محصولات بی کیفیت و نامناسب استفاده شود، موجب پیشرفت مشکلات پوستی و حساسیت نیز می گردند. بنابراین محصولاتی که دارای ترکیباتی مانند کافئین ها، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم و ویتامین C بوده، بدون سوزش و حساسیت، موجب رسیدن مواد مغذی، ویتامین ها و آبرسانی به پوست اطراف چشم شده که به بازسازی، سفت شدن و ترمیم پوست کمک می کنند.

قیمت محصولات مراقبت دور چشم

محصولات دور چشم در انواع متفاوت بر اساس ویژگی های پوست مختلف افراد تولید و به بازار عرضه شده است. هر کدام از این محصولات دارای کاربرد خاصی شامل پشگیری یا درمان مشکلات و عارضه های پوستی اطراف چشم می باشند که بر اساس نیاز افراد انتخاب می شوند. هر محصول با کارایی خاص دارای قیمت متفاوتی است، اما با کمترین قیمت می توانید نسبت به تهیه محصول مناسب پوست، اقدام نمایید.

فواید استفاده از محصولات مراقبت از پوست اطراف چشم

پوست اطراف چشم به دلیل نازک و حساس بودن بیشتر از هر ناحیه دیگر از صورت در معرض آسیب دیدگی قرار می گیرند. همانگونه که گفته شد اولین علائم پیری نیز در این ناحیه نمایان می شود، به همین علت استفاده از محصولات مناسب پوست مخاطب و تولید شده از مواد غیر حساسیت زا توصیه شده است. محصولات دور چشم به صورت ماسک، کرم، سرم، اسپری و … تولید و به بازار عرضه شده که باید بر اساس مشکل پوستی به وجود آمده از جمله تیرگی، خط و چین و چروک ریز، پف  دور چشم و نوع پوست انتخاب شوند.

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از این محصولات پیشگیری از به وجود آمدن مشکلات پوستی از قبیل حلقه های سیاه، پف و قرمزی پوست اطراف چشم و همچنین جلوگیری از روند پیری پوست زیر و دور چشم ها می باشد. علاوه بر آن با داشتن خاصیت های مرطوب کنندگی، آبرسانی، سفت کردن و همچنین رساندن ویتامین ها و مواد مغذی به پوست اطراف چشم، به عنوان محصولات درمانی نیز کاربرد دارند.

دلایل خرید محصولات مراقبت از دور چشم خارجی و ایرانی

چشم ها تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهری افراد دارند. پوست اطراف چشم ها بسیار نازک و حساس می باشند، به همین علت بیشتر در معرض آسیب ها و مشکلات پوستی از قبیل تیرگی، پف و چین و چروک قرار گرفته و علائم پیری پوست، در اطراف چشم نمایان می شوند. استفاده از محصولات مراقبتی و درمانی پوست اطراف چشم کمک می کند تا در مرحله اول از ایجاد این مشکلات پیشگیری کرده و اگر این مشکلات به وجو آمده آنها را بر طرف نمایید.