نمایش 9 24 36

پماد/کرم/ ژل رژواسیل، نظرات، نقد و بررسی

ژل رژواسیل برای از بین بردن جای زخم ها و اسکارهای عمیق مورد استفاده قرار می گیرد. این ژل ها ظاهر، قرمزی و تغییر رنگ اسکارهای جراحی و تروماتیک را کاهش می دهند. این محصول با فواید ترکیبی سیلیکون، اسکوالان، روغن امو و ویتامین C به از بین رفتن و صاف شدن جای زخم های برجسته کمک می کند. ژل رژواسیل همچنین خارش و ناراحتی را کاهش می دهد. فرمولاسیون این محصول تسکین فوری خارش که با روند طبیعی ترمیم جای زخم همراه است را فراهم می کند. ژل رژواسیل در حالی که باعث بهبود جای زخم می شود، پوست را تسکین می دهد.

همانطور که یک ژل قابل اعتماد برای درمان جای زخم باید بدون بو باشد و اصلا احساس چربی به پوست منتقل نکند، این محصول نیز شفاف، بی بو و غیر چسبنده است و پس از استفاده به سرعت خشک می شود و یک لایه سیلیکون شفاف روی جای زخم شما ایجاد می کند. از ژل رژواسیل برای اسکارهای صورت نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در رفع جای جای زخم بسیار موثر خواهد بود. همچنین این ژل ممکن است به بهبود ظاهر اسکار آکنه بدون مسدود کردن منافذ نیز کمک کند.

ژل رژواسیل

انواع ژل رژواسیل

ژل رژواسیل در دو حجم متفاوت با ترکیبات یکسانی تولید شده و در بازار موجود می باشد. انواع ژل رژواسیل عبارتند از:

هر دوی این ژل ها دارای ترکیبات و ویژگی های یکسانی می باشند و فقط حجم و قیمت این دو ژل رژواسیل باهم متفاوت است. موارد زیر برخی از ویژگی های مشترک این دو محصول می باشند:

  • ترمیم آثار به جا مانده از جوشها
  • ترمیم آثار زخم های سوختگی
  • ترمیم خطوط ناشی از چاقی و حاملگی
  • ترمیم آثار زخم های به جا مانده از بخیه و انواع جراحی
  • ژلی با خاصیت درمانی مؤثر و ثابت شده در درمان انواع اسکار

انواع ژل رژواسیل

قیمت و خرید پماد/کرم/ژل رژواسیل

ژل های رژواسیل با توجه به کیفیتی که ارائه می دهند از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. برای خرید انواع ژل های رژواسیل باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید از اصالت محصول اطمینان حاصل نمایید.

شما می توانید برای خرید انواع ژل های رژواسیل با قیمت مناسب، تخفیف ویژه و اطمینان از اصالت محصول به فروشگاه هما مراجعه نمایید.