نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شامپو A2Z نقد، بررسی و نظرات

برای داشتن موهایی زیبا و سالم باید از موهای خود به خوبی مراقبت نمایید و یکی از مراحل مهم مراقبت مو استفاده از شامپوی مناسب و باکیفیت می باشد. شامپوهای A2Z یکی از بهترین شامپوهای موجود در بازار هستند که می توانید هر یک از انواع آنها در روتین مراقبت موی خود قرار دهید و از داشتن موهایی سالم و درخشان لذت ببرید.

شامپو  A2Z

انواع شامپو A2Z

شامپو های A2Z در انواع مختلفی تولید و در بازار موجود می باشند. این شامپو ها برای انواع مختلف موها تولید شدهاند و هر فرد می تواند با توجه به نوع پوست سر و موهای خود هر یک از آنها را انتخاب نماید. انواع شامپوهاس A2Z عبارتند از:

شامپو موهای رنگ شده و کراتین A2Z: شامپو موهای رنگ شده و کراتین A2Z به طور موثر و ملایمی مو و پوست سر شما را تمیز می کند. فرمول موثر آن pH بهینه را به موهای شما باز می گرداند، آنها را مرطوب و تغذیه می کند در حالی که به تثبیت رنگدانه های رنگی در داخل مو کمک می کند و از محو شدن رنگ شما جلوگیری می کند. کراتین به بازسازی ساختار موهای آسیب دیده کمک می کند و استحکام و درخشندگی آن را تجدید می نماید. خاصیت ارتجاعی مو را افزایش داده، وضعیت موهای آسیب دیده را بهبود می بخشد.

شامپو ضد شوره موهای خشک A2Z: شامپو ضد شوره موهای خشک A2Z ، شامپویی است که با یک ماده موثر ضد شوره که میکروارگانیسم های تولید کننده شوره سر را خنثی می کند و پوسته پوسته شدن را کاهش می دهد.

شامپو موهای خشک و آسیب دیده A2Z: شامپو موهای خشک و آسیب دیده A2Z بهترین گزینه برای استفاده روزانه افرادی است که موهای خشک و آسیب دیده دارند یا اینکه قصد دارند از موهای خود در برابر آسیب ها محافظت کنند.

شامپو ضد شوره موهای چرب A2Z: شامپو ضد شوره موهای چرب A2Z با اسیدهای آمینه غنی شده است تا به پاکسازی و تسکین پوست سر کمک کند.

شامپو ضدریزش موهای نرمال A2Z: شامپو ضدریزش موهای نرمال A2Z بهترین شامپوی موجود برای پاکسازی و حجم دهی موهای نرمال است. ریزش موها می تواند انواع مو را تحت تاثیر قرار دهد.

شامپو ضد ریزش موی چرب A2Z: شامپو ضد ریزش موی چرب A2Z بهترین شامپوی موجود برای پاکسازی و حجم دهی کامل موهای چرب و نازک است. یافتن بهترین شامپو برای نوع موهایتان بسیار مهم است. ریزش موها می تواند انواع مو را تحت تاثیر قرار دهد.

قیمت و خرید شامپو A2Z

شامپوهای A2Z با توجه به کیفیتی که ارائه می دهند از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. برای خرید انواع شامپوهای A2Z باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید از اصالت محصول اطمینان حاصل نمایید. شما می توانید برای خرید انواع شامپوهای A2Z با قیمت مناسب و اطمینان از اصالت محصول به فروشگاه هما مراجعه نمایید.

قیمت و خرید شامپو  A2Z