نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

شامپو کازموسپ نقد، بررسی و نظرات

استفاده از شامپوی مناسب و با کیفیت یکی از شروط داشتن موهایی سالم و زیبا می باشد. افرادی که به سلامت موهای خود اهمیت می دهند می دانند که باید شامپوی خود را متناسب با جنس مو و پوست سر خود انتخاب نمایند تا بتوانند موهایی سالم و درخشان داشته باشند. شامپوهای کازموسپ با داشتن ترکبات بی نظیر یکی از بهترین شامپوهای بازار می باشد که می تواند در داشتن موهایی زیبا به شما کمک نماید.

شامپو کازموسپانواع شامپو کازموسپ

شامپوهای کازموسپ در انواع مختلفی برای موهای متفاوت تولید و به بازار عرضه شده اند که افراد می توانند متناسب با نوع پوست سر و موی خود هر یک از آنها هیه و مصرف نمایند. انواع شامپوهای کازموسپ عبارتند از:

شامپو رفع آلاینده های صنعتی کازموسپ: شامپو رفع آلاینده های صنعتی کازموسپ یک شامپوی اختصاصی برای تمامی افرادی است که در معرض آلودگی های سمی و شیمیایی به ویژه در شهرهای بزرگ هستند. ترکیبات اگزوپلی ساکاریدی از جمله ترکیباتی است که جهت جلوگیری از انباشتگی ذرات آلاینده موجود در هوا در منافذ پوست سر و فولیکول موها در فرمولاسیون اختصاصی این شامپو به کار رفته است.

شامپو ضد ریزش کازموسپ مناسب موهای خشک: شامپو ضد ریزش کازموسپ مناسب موهای خشک یک احیا کننده و رطوبت رسان عمقی به مو و پوست سر بوده و باعث التیام و ترمیم پوست سر و مو می گردد. این محصول با حفظ رطوبت مو و پوست سر از ایجاد خشکی جلوگیری می کند. شامپو احیا کننده و رطوبت رسان کازموسپ به واسطه افزایش گردش خون مویرگی در پوست سر به بهبود تغذیه و تنفس ریشه مو کمک کرده و باعث تقویت و استحکام ریشه مو به ویژه موهای تازه روئیده می گردد.

شامپو ضد ریزش کازموسپ مناسب موهای چرب: شامپو ضد ریزش کازموسپ مناسب موهای چرب محصولی موثر جهت کنترل چربی پوست سر و رفع ریزش مو می باشد. این محصول با پاکسازی کامل پوست سر از چربی های اضافی باعث تغذیه و تنفس بهتر ریشه مو و در نتیجه تقویت ریشه و رشد مو بهتر مو می گردد. افراد با موهای چرب، به دلیل ترشح بیش از حد چربی، مستعد ریزش، خارش و التهاب پوست سر هستند. این شامپو با تنظیم ترشح چربی، خارش و التهاب پوست سر را تسکین داده و ریزش موی ناشی از چربی را کاهش می دهد.

شامپو ضد ریزش کازموسپ: شامپو ضد ریزش کازموسپ محصولی موثر جهت رفع انواع ریزش مو و انواع مو می باشد. این مجصول پوست سر را از آلودگی ها و چربی های اضافی پاک کرده و باعث تنظیم چربی و رطوبت در پوست سر و مو می گردد. شامپو کازموسپ با توجه به ساختار طبیعی مو و متناسب با PH طبیعی پوست سر فرمولاسیون و تولید می شود.

شامپو ترمیم کننده کازموسپ مناسب موهای آسیب دیده: شامپو ترمیم کننده کازموسپ یک محصول موثر جهت ترمیم و بازسازی آسیب های وارده به ساقه مو در اثر آسیب های فیزیکی و شیمیایی می باشد. این محصول با ترمیم ساقه مو، باعث افزایش نرمی، لطافت و شانه پذیری موها می گردد. این محصول، پروتئین های از دست رفته مو را ترمیم و باعث ترمیم لایه لیپیدی مو می شود. سورفکتانتهای موجود در این شامپو بر گرفته از قند های طبیعی هستند و با توجه به ساختار طبیعی مو فرموله و تولید شده است.

شامپو کازموسپ مناسب موهای رنگ شده: شامپو کازموسپ مناسب موهای رنگ شده برای احیا و تثبیت موهای رنگ شده فرموله و تولید شده است. این شامپو با بستن کوتیکول های مو بعد از رنگ مو، باعث ماندگاری رنگ مو می گردد. شامپو کازموسپ علاوه بر تثبیت رنگ مو، خارش، سوزش و التهابات سطح پوست سر ناشی از رنگ مو را کاهش می دهد.

شامپو ضد شوره و تقویت کننده مو کازموسپ: شامپو ضد شوره و تقویت کننده مو کازموسپ فاقد SLES و SLS و مناسب شوره خشک و چرب می باشد. این شامپو بدون اثر منفی بر روی فلور طبیعی پوست سر یا و بدون مقاوم سازی باکتریهای مولد شوره، باعث رفع شوره های خفیف تا ملایم می گردد. شامپو ضد شوره کازموسپ با لایه برداری موضعی باعث رفع سریع پوسته ریزی می گردد.

قیمت و خرید شامپو کازموسپ

شامپوهای کازموسپ با توجه به کیفیتی که ارائه می دهند از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. برای خرید انواع شامپوهای کازموسپ باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید از اصالت محصول اطمینان حاصل نمایید.

شما می توانید برای خرید انواع شامپوهای کازموسپ با قیمت مناسب و اطمینان از اصالت محصول به فروشگاه هما مراجعه نمایید.

قیمت و خرید شامپو کازموسپ