نمایش 1–8 از 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

شامپو پرو ویکات نقد، بررسی و نظرات

استفاده از شامپوهای باکیفیت و مناسب یکی از شروط داشتن موهایی سالم، زیبا و درخشان می باشد. شامپو پرو ویکات در بین شامپوهای موجود در بازار یکی از بهترین شامپوهایی می باشد که می توانید انتخاب نمایید. فرمولاسیون هر یک از شامپوهای پرو ویکات و ترکیبات موجود در آن ها به شما در داشتن موهایی زیبا و سالم کمک خواهند کرد.

شامپو پرو ویکات

انواع شامپو پرو ویکات

شامپوهای پروویکات در مدل های متفاوتی برای انواع موها تولید و به بازار عرضه شده است. هر فرد باید ابتدا نوع پوست سر و موهای خود را بشناسد و متناسب با آن می تواند هر یک از شامپوهای پرو ویکات را تهیه و استفاده نماید. انواع شامپوهای پرو ویکات عبارتند از:

شامپو ضد شوره چرب پرو ویکات: شامپو ضد شوره چرب پروویکات موثرترین راه حل درمان شوره چرب است. هیچ کس شوره را دوست ندارد، به خصوص زمانی که روی سر باشد. مهم نیست که چرا پوست سرتان پوسته پوسته شده است، می توانید تسکین پیدا کنید.

شامپو ضد شوره خشک پرو ویکات: شامپو ضد شوره خشک پروویکات موثرترین راه حل درمان شوره خشک است. هیچ کس شوره را دوست ندارد، به خصوص زمانی که روی سر باشد. مهم نیست که چرا پوست سرتان پوسته پوسته شده است، می توانید تسکین پیدا کنید.

شامپو موهای فر و مجعد پرو ویکات: شامپو موهای فر و مجعد پرو ویکات یک فرمول بدون سولفات است، که از سورفکتانت‌های ملایم برای حل کردن کثیفی، ضایعات و روغن‌ها، برای تسکین پوسته پوسته شدن و خارش پوست سر استفاده می‌کند.

شامپو کلاژن پرو ویکات: شامپو کلاژن پرو ویکات به لطف کلاژن موجود در خود به تقویت و استحکام بافت‌های ساقه مو کمک کنند. این شامپوی مغذی و تقویت کننده که با پروتئین هیدرولیز شده کلاژن غنی شده است موهای ضعیف، آسیب دیده یا شکننده‌ را درمان می کند.

شامپو مو پرو ویکات مدل آرگان: شامپو مو پرو ویکات مدل آرگان ،موردتایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی همچون آکادمی بیماریهای مو در کشور ایتالیاست و این محصول با منشاء گیاهی و تکنولوژی روز اروپاست. روغن آرگان در ترکیبات شامپو آرگان پرو ویکات سبب رفع خشکی و عوارض موخوره،وز و حالت مجعد مو می شود.

شامپو مو پرو ویکات مدل کراتین: شامپو مو پرو ویکات مدل کراتین حاوی ترکیب پایه کراتین و  با منشا گیاهی واستفاده از تکنولوژی روز اروپا، سبب تامین کراتین و تغذیه مو شده و به باسازی ساختار موهای آسیب دیده می پردازد.

شامپو ضد ریزش مو پرو ویکات مدل کافئین: شامپو ضد ریزش مو پرو ویکات مدل کافئین مناسب انواع مو ،تقویت کننده و ضد ریزش موهای خشک و آسیب دیده با منشاء گیاهی و با درصد بالایی از ترکیب کافئین سبب افزایش گردش خون و تغذیه رسانی آسان تر به کف سر می شود.

شامپو مو پرو ویکات مدل فاقد سولفات (بعد از کراتین): شامپو مو پرو ویکات مدل فاقد سولفات  مناسب موهای کراتین شده،محافظ مواد کراتین دارای فرمولاسیون ایتالیایی با منشا گیاهی وتکنولوژی روز اروپاست. این محصول حاوی ترکیب عصاره آلوئه ورا به حفظ رطوبت مو کمک می کند.

قیمت و خرید شامپو پرو ویکات

شامپوهای پرو ویکات با توجه به کیفیتی که ارائه می دهند از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. برای خرید انواع شامپوهای پرو ویکات باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید از اصالت محصول اطمینان حاصل نمایید.

شما می توانید برای خرید انواع شامپوهای پرو ویکات با قیمت مناسب و اطمینان از اصالت محصول به فروشگاه هما مراجعه نمایید.

قیمت و خرید شامپو پرو ویکات