نمایش دادن همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

شامپو الی ژن نقد، بررسی و نظرات

یکی از مراحل مهم برای داشتن موهایی سالم و درخشان استفاده از شامپوی باکیفیت و مناسب پوست سر و موهای شما می باشد. شتمپوهای ال ژن یکی از بهترین شامپوهای بازار محسوب می شود که با توجه به ترکیباتش می تواند در داشتن موهایی زیبا و سالم به شما کمک نماید. انتخاب درست شامپو یکی از مهم ترین مراحل مراقبت از مو می باشد، از این رو باید در انتخاب شامپو و محصولات مراقبت از مو دقت بیشتری داشته باشیم.

شامپو الی ژن

انواع شامپو الی ژن

شامپوهای ال ژن در انواع مختلفی برای انواع پوست سر و موهای متفاوت تولید و به بازار عرضه شده است. هر فرد باید با توجه به نوع موهای خود بسته به این که خشک، چرب، آسیب دیده و … است یکی از انواع این شامپوها را برای خود تهیه و مصرف نماید. انواع شامپوهای الی ژن عبارتند از:

شامپو بدون سولفات ضد شوره الی ژن بانوان: شامپو بدون سولفات ضد شوره الی ژن بانوان فاقد ترکیبات سولفات دار است که همین باعث می شود رنگ مو کراتینه و سایر مواد مغذی که به مو اضافه شده با شستشو از بین نرود.

شامپو ضد ریزش مو الی ژن مدل فاقد سولفات: شامپو ضد ریزش مو الی ژن مدل فاقد سولفات ضمن پاکسازی کامل پوست سر، به درمان انواع ریزش در خانم ها کمک کرده و باعث تحیک رشد مو و افزایش ضخامت و تراکم تار موها می گردد. وجود ترکیباتی همچون کافئین، عصاره سویا، آمینو اسیدهای حاصل از هیدرولیز پروتئین ابریشم، کراتین هیدرولیز شده، ویتامین های B3 و B5، عصاره مریم گلی باعث تقویت ریشه و کاهش ریزش مو با الگوهای مختلف در بانوان می شود.

شامپو ضد ریزش مو الی ژن مناسب بانوان: شامپو ضد ریزش مو الی ژن مناسب بانوان حاوی کافئین مناسب انواع مو و پیشگیری کننده ازریزش مو درخانمها و محرک رویش مو می باشد. شامپو اکسپرت الی ژن به دلیل داشتن عصاره سویا در ترکیبات خود، سرشار از استروژن بوده و نقش موثری در درمان ریزش موی هورمونی در خانمها دارد. کاهش میزان استروژن در دوران یائسگی و تغییرات هورمونی در دوران بارداری، از جمله عواملی هستند که موجب ایجاد ریزش های ناگهانی در مو می گردند.

شامپو ضد شوره الی ژن: شامپو ضد شوره الی ژن محصولی موثر جهت درمان شوره سر و تقویت پوست کف سر است. وجود ترکیبات ضد قارج و ضد باکتری همچون پیروکتون اولامین و اسید سالیسیلیک در این شامپو با از بین بردن عوامل مولد شوره، باعث کاهش شوره در پوست سر می گردد. این شامپو با تغذیه و تقویت پوست کف سر، از پوسته پوسته شدن و ایجاد شوره جلوگیری می کند.

شامپو موی چرب الی ژن: شامپو موی چرب الی ژن مناسب موهای چرب، پاک کننده موثر و کنترل کننده چربی پوست سر می باشد. حفظ تعادل چربی سر به کمک این شامپو باعث محافظت از مو و  کاهش مشکلات پوست سر، ریشه و ساقه مو می شود. چربی بیش از حد سر، آرایش موها را به هم می ریزد. در این حالت تار مو به بر اثر چربی بیش از حد به هم می چسبد و در باعث کم پشت دیده شدن موها می شود. ایجاد التهاب و خارش و همچنین شوره چرب و بیماری درماتیت از دیگر عوارض پوست سر چرب میباشد.

شامپو ترمیم کننده الی ژن: شامپو ترمیم کننده الی ژن محصولی مناسب جهت محافظت و ترمیم موهای کاشته شده است. این شامپو ترکیبی از کراتین هیدرولیز شده، اسیدهای آمینه ضروری برای رشد مو، ویتامین ها و عصاره های گیاهی است. روغن هسته انگور موجود در شامپو الی ژن با داشتن خواص آنتی اکسیدان از مو در برابر آسیب ها محافظت کرده و باعث ترمیم ساقه مو می گردد.

شامپو اکسپرت آقایان الی ژن: شامپو اکسپرت آقایان الی ژن حاوی کافئین با استفاده از مواد مغذی انرژی لازم برای رشد مو را فراهم کرده و باعث رفع انواع ریزش به ویژه ریزش هورمونی در آقایان می گردد. شامپو ضد ریزش آقایان الی ژن حاوی کافئین، کراتین، آمینواسیدهای ضروری برای رشد مو و عصاره رزماری و ویتامین B3 و B5 می باشد. مجموعه این مواد باعث افزایش انرژی لازم برای رشد مو در فولیکول مو  و تغذیه آن می شود که نتیجه آن پیشگیری از ریزش مو، رشد و افزایش ضخامت مو می باشد.

قیمت و خرید شامپو الی ژن

شامپوهای الی ژن با توجه به کیفیتی که ارائه می دهند از قیمت مناسبی برخوردار می باشند. برای خرید انواع شامپوهای الی ژن باید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا بتوانید از اصالت محصول اطمینان حاصل نمایید.

شما می توانید برای خرید انواع شامپوهای الی ژن با قیمت مناسب و اطمینان از اصالت محصول به فروشگاه هما مراجعه نمایید.

قیمت و خرید شامپو الی ژن