نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

قیمت، شناخت و خرید انواع محصولات مراقبت مادر انتخاب بهترین آن :

استرچ مارک چیست؟

 

کرم های مراقبت مادر برای پیشگیری و درمان ترک‌های پوستی که زخم‌هایی هستند که هر زمانی که پوست به سرعت تغییر می‌کند ممکن است ایجاد شوند.

ترک‌های پوستی در لایه میانی پوست به نام درم ایجاد می‌شوند که ناحیه‌ای است که شکل پوست را تعیین می‌کند. هنگامی که برای اولین بار ظاهر می شوند، اغلب یک رنگ تیره تر (که به رنگ پوست شما بستگی دارد)، برجسته و خارش دار هستند. با گذشت زمان، محو می شوند و فرو می روند، اما با این وجود می توانند قابل مشاهده باشند. و در حالی که هیچ مقداری از کرم، روغن یا معجون جادویی نمی تواند آنها را از بین ببرد یا آنها را پاک کند، استفاده از کرم استرچ مارک در طول بارداری می تواند به بهبود خاصیت ارتجاعی پوست و تغذیه پوست در حین رشد کمک کند.

بهترین و محبوب ترین محصول مراقبت مادر :

مقرون به صرفه ترین و خوش قیمت ترین محصول مراقبت مادر :

چگونه افراد مشهور بعد از بارداری دچار استرچ مارک نمی شوند؟

اگر تا به حال از خود پرسیده اید که چرا افراد مشهور علائم استرچ مارک ندارند، راز بزرگ لیزر و NanaoFractional RF است. اما استفاده از کرم های استرچ مارک نیز در پیشگیری و درمان این عارضه خالی از لطف نیست.

از چه زمانی استفاده از کرم استرچ مارک را در دوران بارداری شروع کنم؟

کرم درمانی استرچ مارک به جلوگیری از ترک‌های پوستی کمک می‌کند و از نظر بالینی برای استفاده در دوران بارداری، از سه ماهه دوم بارداری، قابل استفاده اند.