۵ماسک موثر با سفیده تخم مرغ برای انواع پوست

۵ماسک موثر با سفیده تخم مرغ برای انواع پوست

۵ماسک موثر با سفیده تخم مرغ برای انواع پوست

ماسک سفیده تخم مرغ، بخاطر وجود ویتامین ها و پروتئین ها،  بیشتر برای پاکسازی و سفت کردن پوست استفاده می شود. ترکیبات دیگر هم می توانند به آسانی به سفیده تخم مرغ اضافه شوند برای بهبود انواع مشکلات از پوست چرب تا پف دور چشم.

ماسک سفیده تخم مرغ برای پوست های جا افتاده

-یک عدد سفیده تخم مرغ

-یک قاشق چای خوری آب لیمو

-یک قاشق چای خوری عسل

مواد را با هم ترکیب کنید و روی پوست استفاده کنید. اجازه بدهید ۱۵تا ۲۰ دقیقه روی پوست بماند و سپس با آب گرم بشویید. سفیده تخم مرغ، پوست را سفت و پاکسازی می کند، لیمو، لک های پوستی را کاهش می دهد و عسل، باکتری هایی که روی پوست جمع شده اند را از بین می برد.

ماسک مغذی سفیده تخم مرغ و هسته انگور

-یک عدد سفیده تخم مرغ

-شش تا هفت حبه انگور

در یک مخلوط کن، انگور ها را با سفیده تخم مرغ میکس کنید، و تا زمانی این کار را انجام بدهید که مخلوط کاملا نرم شود و هسته های انگور بشکنند. هسته انگور، حاوی روغن مغذی هسته انگور است. مخلوط به صورت کف در می آید. با استفاده از یک براش صورت، ماسک را روی صورت و گردن و در جهت بالا بزنید. ۱۵ دقیقه روی پوست بماند و سپس آن را آبکشی کنید و بعد پوست را مرطوب کنید.

ماسک ضدپیری دور چشم

-یک عدد سفیده تخم مرغ

-یک قاشق سوپخوری هویج ریز شده

-یک قاشق چای خوری آلوئه ورا

سفیده تخم مرغ، هویج و آلوئه ورا را در یک کاسه کوچک مخلوط کنید. مخلوط را با یک چنگال، هم بزنید تا زمانی که کف کند(حدود ۱دقیقه). با دست تمیز یا با براش، ماسک را اطراف چشم و زیر چشم ها بزنید. ماسک را روی پلک نزنید. می توانید ماسک را روی کل صورت بزنید.

ماسک ضد پف دور چشم

-یک عدد سفیده تخم مرغ

-دو قاشق چای خوری قهوه

سفیده تخم مرغ و قهوه را در یک کاسه کوچک با هم ترکیب کنید. آن را به مدت ۱دقیقه هم بزنید تا زمانی که کف کند. سپس ماسک را با دست تمیز یا با براش، دور چشم بزنید. روی پلک ها نزنید. می توانید ماسک را روی کل صورت استفاده کنید.

اجازه بدهید ماسک ۱۰دقیقه روی پوست بماند. ممکن است روی پوست احساس کشیدگی کنید. اگر احساس ناراحتی می کنید، ماسک را قبل از ده قیقه بردارید. از یک حوله نرم و خیس برای تمیز کردن ماسک استفاده کنید. سپس از مرطوب کننده استفاده کنید.

ماسک لایه بردار سفیده تخم مرغ برای پوست چرب

-یک عدد سفیده تخم مرغ

-یک قاشق چای خوری عسل

-آرد

سفیده تخم مرغ و عسل را با هم مخلوط کنید و خوب هم بزنید تا کف درست شود. سپس آرد را به آن اضافه کنید تا یک خمیر ایجاد شود. خمیر را روی پوست بزنید (دور چشم نزنید) و به آرامی ماساژ دهید. بعد از ده دقیقه ماسک را برداشته و با آب گرم بشویید

نظرات شما

قالب ووکامرس